Язык:
Язык

Перейти в наш Instagram

  • (066) 765-11-77
  • (098) 466-46-86
  • (095) 466-46-86
  • (093) 466-46-86
  • Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

УГОДА З КОРИСТУВАЧЕМ

Цей документ є публічною офертою та публічним договором (далі - Договір) згідно ст. 633, 641 та гл.63 Цивільного кодексу України, що адресований будь-якій фізичній особі (далі - Користувач), є офіційною пропозицією "SkyTaxi", тобто компанії, що діє під комерційним позначенням "SkyTaxi" (далі - "SkyTaxi") і містить всі істотні умови регламентування відносин, що виникають між Користувачами Веб-сайту, Мобільного додатку "SkyTaxi", а також за телефонним номером (066) 765-11-77.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.  До початку використання сервісом та можливостями Веб-сайту, Мобільного додатку "SkyTaxi", а також за телефонним номером (066) 765-11-77 (спільно поіменовані - Сервіс "SkyTaxi") Користувачу необхідно для початку висловити свою згоду з Угодою Користувача, Умовами платежів, Положенням про Конфіденційність мобільного додатку "SkyTaxi" шляхом вказівки «Я згоден з Угодою» при встановленні та початку використання Мобільного додатку.

Після надання зазначеної згоди Користувач має доступ для використання Мобільного додатку "SkyTaxi", але розуміє, що "SkyTaxi" залишає за собою право негайно скасувати цю Угоду або припинити надавати Послуги взагалі, або позбавити Користувача частково доступу до Послуг в будь-який час з будь-яких причин.

1.2. Якщо будь-яке з вище вказаних положень не влаштовує користувача, радимо утриматися від використання сервісів "SkyTaxi". "SkyTaxi" залишає за собою право вносити зміни в дане положення, без попереднього погодження з Користувачами.

1.3. Користувач визнає, що за допомогою Сервісу "SkyTaxi" не забезпечує здійснення перевезень, надання логістичних послуг та доставки, і не функціонує як транспортна компанія, і що такі перевезення та/або доставка надаються незалежними сторонніми перевізниками, які не є співробітниками "SkyTaxi" або її афілійованими структурами.

1.4. Сторони визнають, що використання Сервісу "SkyTaxi" можливе виключно в порядку, спосіб та згідно правил та обмежень, встановлених в цій Угоді, а також на Веб-сайті, Мобільному додатку "SkyTaxi", та за телефонним номером (066) 765-11-77.

2. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

"SkyTaxi" – особа (компанія), яка має право на використання комерційного найменування "SkyTaxi" та забезпечує функціонування платформи, доступ до якої забезпечується через мобільні додатки.

Веб-сайт – skytaxi.in.ua.

Мобільний Додаток – Додаток "SkyTaxi" для мобільних пристроїв Android, iOS.

Телефонний номер (066) 765-11-77 – телефонний номер, за допомогою дзвінка на який Користувач може скористатися Сервісом "SkyTaxi".

Користувач – будь-яка дієздатна фізична особа, якій на момент реєстрації виповнилося 18 (вісімнадцять) років, або юридична особа (або громадське формування), яка прийняла умови цієї Угоди і користується послугами Мобільних додатків;

Сервіс "SkyTaxi"– це можливість використання технологічної платформи за допомогою веб-сайту, мобільного додатку "SkyTaxi", або за телефонним номером (066) 765-11-77, що дозволяє Користувачам організовувати і планувати перевезення та/або надання логістичних послуг, доставки за участі незалежних сторонніх постачальників таких послуг або придбання чи замовлення товарів, зокрема незалежних сторонніх транспортних компаній, незалежних постачальників логістичних послуг або постачальниками товарів чи ресторанами, відповідно до угоди з "SkyTaxi" або її афілійованими особами («Незалежні постачальники»). Якщо Користувачем не укладено окремий письмовій договір з "SkyTaxi", то Послуги надаються Користувачеві винятково для особистого, некомерційного використання.

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути ідентифікована за допомогою таких відомостей.

Заборонені до перевезення предмети – не можуть бути перевезені за допомогою Сервісу "SkyTaxi" або прийняті в якості відправлення для Доставки наступні предмети за невиключним списком, зокрема: дорогоцінне каміння, вироби із дорогоцінних каменів та металів, тварини і рослини, зброя та складові частини зброї, моделі зброї, їх повнорозмірні моделі та точні копії; вибухові речовини (за класифікацією ІАТА), людські залишки, антикваріат, хутро окремо від особи, кредитні карти, банкноти будь-яких національних валют, чеки окремо від особи, порнографія або інші предмети, заборонені до перевезення відповідно до законодавства; будь-які документи, що засвідчують особу, окремо від особи.

3. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

3.1. Надання Сервісу "SkyTaxi" є можливим виключно за умови доступу через мережу Інтернет Веб-сайту, встановлення Користувачем Мобільного додатку на мобільний пристрій Користувача та наявності у такого мобільного пристрою доступу до мережі Інтернет, або дзвінка на телефонний номер (066) 765-11-77, а також за умови дотримання цієї Угоди.

3.2. Для використання Послуг за допомогою Веб-сайту, Мобільного додатку в повному обсязі (зокрема – шляхом створення замовлення, перегляду попередніх замовлень тощо) Користувач має зареєструватися та створити власний унікальний обліковий запис.

3.3. Отримуючи доступ до Веб-сайту, Додатку та добровільно створюючи профіль, Користувачі визнають і погоджуються з цією Угодою, Умовами платежів, Політикою конфіденційності.

3.4. Користувач має право створити Обліковий запис, якщо йому виповнилося принаймні 18 років. Під час реєстрації Користувач має вказати достовірну особисту інформацію, а саме: номер мобільного телефону, а також в разі використання способу оплату "безготівковий" вказати реквізити дійсної власної банківської картки. У разі надання Користувачем недостовірної інформації, при реєстрації або в подальшому при використання сервісів Веб-сайту, Мобільних додатків, "SkyTaxi" має право призупинити та/або анулювати дію облікового запису (реєстрацію) Користувача без попереднього повідомлення або отримання будь-якої згоди Користувача. Користувач не може користуватися декількома обліковими записами одразу в разі наявності заборгованності перед "SkyTaxi". "SkyTaxi" має право призупинити доступ будь-якого або всіх облікових записів, належних Користувачеві, за наявності будь-якої заборгованості, а також на інших умовах, визначених цією Угодою.

3.5. Користувач погоджується дотримуватися розумних заходів безпеки, щоб зберегти власний логін (номер телефону, за допомогою якого здійснено реєстрацію за допомогою Мобільного додатку) та смс-пароль для входу в обліковий запис в таємниці, та погоджується з тим, що виключно Користувач несе повну відповідальність одноосібно за всі дії, що виконуються з його облікового запису, та вважаються такими, які виконав сам Користувач.

3.6. "SkyTaxi" залишає за собою право заблокувати Обліковий запис Користувача взагалі або позбавити частково доступу до Сервісу в будь-який час з будь-яких причин без попереднього повідомлення або отримання будь-якої згоди з боку Користувача.

3.7. Зобов'язуючись виконувати вимоги цієї Угоди, Користувач дає свою повну, безумовну і безвідкличну згоду на використання його персональних даних, наданих для реєстрації за допомогою Веб-сайту, Мобільних додатків для включення таких персональних даних до бази персональних даних користувачів Мобільного додатку.

3.8. Користувач зобов'язується не розголошувати інформацію щодо власного облікового запису й не надавати доступ до нього третім особам. Користувач несе відповідальність за будь-яке використання таких даних третіми сторонами, включно з висловлюваннями та будь-якими іншими діями, які здійснюються за допомогою Веб-сайту, Мобільного додатку під іменем користувача та/або з використанням смс-пароля.

"SkyTaxi" не несе відповідальність за використання незареєстрованими третіми особами облікового запису зареєстрованого Користувача. Користувач зобов'язаний негайно інформувати "SkyTaxi", якщо їхнє ім'я або смс-пароль було викрадено, розголошено або втрачено.

3.9. Часткове використання Веб-сайту, Мобільного додатку, а також шляхом дзвінку на телефонний номер (066) 765-11-77 можливе без реєстрації Користувача. Незалежно від факту реєстрації Користувач зобов'язується дотримуватись умов цієї Угоди при використанні Сервісу.

3.10. Сервіс "SkyTaxi" призначений виключно для надання Користувачам інформаційних послуг, зокрема, доступу до загальнодоступної (публічної) інформації, інформації, яка правомірно надана третіми особами, об'єктів прав інтелектуальної власності, які правомірно використовуються шляхом розміщення в Мобільних додатках.

3.11. На Веб-сайті та в Мобільному додатку забороняється поширення інформації, що має конфіденційний характер або належить третім особам, що не надавали відповідної згоди на її розміщення. В разі виявлення такого випадку Користувач повинен повідомити "SkyTaxi" про факт такого порушення.

3.12. "SkyTaxi" не несе відповідальності і не бере на себе зобов'язань перед Користувачами щодо послуг, які надаються Користувачам третіми особами через Сервіс. "SkyTaxi" не несе відповідальності за терміни, якість надання інформації про такі послуги, а також "SkyTaxi" не несе відповідальності перед Користувачем за можливі негативні наслідки, шкоду (збитки), заподіяну Користувачеві внаслідок ненадання чи неналежного надання послуг третіми особами.

3.13. Видалення Мобільного додатку Користувачем є підтвердженням відмови такого Користувача від отримання Послуг, звільняє "SkyTaxi" від відповідальності за будь-які негативні наслідки для такого Користувача, але не звільняє Користувача від виконання зобов’язань, які виникли до моменту відмови Користувача від отримання Послуг, замовлених згідно цієї Угоди до моменту видалення Додатку.

3.14. Сервіс "SkyTaxi" не може використовуватися для надання послуг щодо Заборонених до перевезення предметів.

4. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

4.1. Погоджуючись з цією Угодою, Користувач підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений, і згодний з його умовами, фактом акцепту цього Договору Користувач надає "SkyTaxi" дозвіл на обробку своїх персональних даних, з метою можливості виконання умов даного Договору. Дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну використання Веб-сайту, Мобільного додатку та телефонного номеру (066) 765-11-77 згідно цієї Угоди, а також протягом наступних трьох років після закінчення такого використання, якщо це пов’язано із відносинами, що визначаються цією Угодою та Умовами конфіденційності.

5. КОНТЕНТ, НАДАНИЙ КОРИСТУВАЧЕМ. ЗБІР ТА ОБРОБКА ДАНИХ

5.1. Під час використання Веб-сайту, Мобільного додатку Користувачем може надаватися наступний контент: відгуки, пропозиції, оцінки тощо. Контент може бути наданий у формі тексту, зображень тощо. Зазначений контент є власністю Користувача, однак внаслідок його розміщення на Веб-сайті, в Мобільному додатку Користувач надає свою згоду на його використання "SkyTaxi": копіювати, змінювати, розповсюджувати, оприлюднювати, привселюдно використовувати або будь-яким іншим способом використовувати такий контент у всіх форматах і каналах поширення, відомих у цей час або розроблених пізніше без подальшого сповіщення або одержання від Користувача згоди та без вимоги оплати на користь Користувача або на користь будь-якої іншої фізичної або юридичної особи.

5.2. Користувач, який розміщує будь-який контент гарантує, що не порушує прав інтелектуальної власності чи авторських прав третіх осіб, або прав на гласність чи приватне життя. Користувач зобов’язується не надавати контент ганебного, наклепницького, ненависного, насильницького, непристойного, порнографічного, незаконного або образливого характеру, або інший, який призводить до порушення чинного законодавства.

5.3. "SkyTaxi" залишає за собою право розглядати, контролювати або видаляти контент на власний розсуд у будь-який час і з будь-якої причини без надсилання повідомлення Користувачеві. "SkyTaxi" не перевіряє Контент, що розміщується Користувачами.

Якщо "SkyTaxi" зазнає будь-які збитки, пов 'язані з розміщенням Користувачем незаконної інформації, Користувач зобов'язаний відшкодувати ці збитки "SkyTaxi" в повному обсязі.

5.4. Надання інформаційних послуг і розміщення реклами в Мобільному додатку здійснюється виключно "SkyTaxi" або за попередньої письмової згоди з "SkyTaxi". Несанкціоноване розміщення інформації рекламного характеру Користувачами заборонено, в іншому випадку Користувач зобов'язаний відшкодувати "SkyTaxi" понесені збитки в повному обсязі.

6. ПРОМОКОДИ

6.1. "SkyTaxi" на власний розсуд може створювати та надавати Промокоди в межах акцій, спрямованих на стимулювання Користувача проявити підвищений інтерес до послуг сервісу. Користувач погоджуєтеся, що Промокоди слід використовувати законним способом та з належною метою відповідно до певних умов, які встановлені для такого промокоду.

6.2. Забороняється жодним чином дублювати, продавати, передавати або оприлюднювати Промокоди, якщо тільки Користувач не отримав на це відповідного дозволу зі сторони "SkyTaxi".

6.3. Користувач усвідомлює, що Промокоди не можна обмінювати на готівку, а також що строк дії Промокоду може бути вичерпаний до моменту його використання, що Промокод може бути визнаний недійсними у будь-який час і з будь-якої причини "SkyTaxi" без виникнення будь-яких зобов’язань.

6.4. Якщо "SkyTaxi" дійде висновку, що вигоди, отримані Користувачем, були в разі помилкового, не чесного, незаконного використання Промокоду, то "SkyTaxi" залишає за собою право анулювати всі раніше отримані вигоди.

7. ЛІЦЕНЗІЯ

7.1. Відповідно до цієї Угоди "SkyTaxi" надає Користувачу обмежену, невиключну, відкличну, іменну ліцензію, що не підлягає субліцензуванню, на:

– доступ до Додатку і використання Додатку на особистому пристрої Користувача виключно з метою користування Послугами;

– використання будь-якого вмісту, інформації та супутніх матеріалів і отримання доступу до них через надання Послуг виключно для особистого, некомерційного використання.

7.2. Будь-які права, які прямо не передбачено цими Умовами, належать та залишаються за "SkyTaxi".

8. ОСОБЛИВІ УМОВИ

8.1. Погоджуючись з цими Умовами, Користувач висловлює свою згоду на отримання будь-якої інформації, поширюваної по мережах зв'язку в цілях і випадках, коли необхідність такої згоди передбачена законодавством. Виключні права на Сервіс "SkyTaxi" та його зміст: платформа "SkyTaxi", Веб-сайт, Мобільний додаток, будь-які його складові частини, включаючи програмний код, елементи дизайну, текст (за винятком новинної стрічки), графічні зображення, ілюстрації, відео та інші об'єкти права інтелектуальної власності, є виключною власністю правовласника і не можуть бути використані без письмової згоди правовласника.

8.2. Ці Умови не передбачають надання будь-яких прав або дозволів Користувачеві на використання платформи "SkyTaxi", Веб-сайту та Мобільних додатків будь-яким чином, крім способів, передбачених його функціональними можливостями та цими Умовами.

8.3. Користувач не має права:

– відтворювати і поширювати Додаток "SkyTaxi", в комерційних цілях (у тому числі за плату), в тому числі в складі збірників програмних продуктів, без письмової згоди правовласника.

– змінювати, декомпілювати, дешифрувати і проводити інші дії з програмним кодом, метою яких є отримання інформації про реалізацію алгоритмів Додатку "SkyTaxi", створення похідних творів, а також здійснювати (дозволяти здійснювати) інше використання Додатку "SkyTaxi", будь-яких його компонентів без письмової згоди правовласника.

– користувач не має права змінювати і/або видаляти найменування Додатку "SkyTaxi", знак охорони авторського права (©) або інші вказівки на правовласника.

8.4. "SkyTaxi" має право не приступати до надання доступу до Сервісу або припинити його надання в разі виникнення у Користувача перед "SkyTaxi" або третіми особами, залученими за допомогою Веб-сервісу, Мобільного додатку, або телефонного номеру простроченої заборгованості, незалежно від підстав виникнення такої заборгованості.

8.5. При зверненні до представника СкайТаксі, мова, на якій викладене звернення, вважається такою, яка вибрана на прохання клієнта для його персонального обслуговування, та такою мовою має бути дана відповідь згідно з законодавством, за умови прийнятності вибраної мови, відмінної від державної, для СкайТаксі.

9. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

9.1. Сервіс надається за принципом «як є» і «на умовах наявності». "SkyTaxi" відмовляється від будь-яких заяв та гарантій, прямих, таких що маються на увазі або передбачених законом, явно не зазначених у цьому договорі, у тому числі гарантії якості, придатності для конкректної мети і відсутності порушень прав інтелектуальної власності. крім того, "SkyTaxi" не робить заяв, не поручається і не надає гарантій щодо надійності, своєчасності, якості, придатності або наявності послуг або будь-яких послуг або товарів, запитуваних за допомогою послуг, або що надання послуг здійснюватиметься безупинно та безвідмовно. "SkyTaxi" не гарантує якості, придатності, безпеки чи можливостей перевізників. користувач погодився нести всі ризики, пов'язані з використанням ним запитуваних послуг в максимальній мірі, в якій це передбачено законодавством. "SkyTaxi" не несе відповідальності за непрямі, випадкові, непередбачені, штрафні чи інші збитки, у тому числі втрачений прибуток, загублені речі, тілесні ушкодження або за пошкодження, пов'язані з послугами або іншим чином зумовлені використанням послуг, навіть якщо "SkyTaxi" попередили про можливість таких збитків.

9.2. "SkyTaxi" не несе відповідальність за будь-які збитки, зобов'язання або втрати, що стали слідством використання послуг або його дій у розрахунку на такі послуги. зокрема, але не обмежуючись, у випадку:

– сервіс в цілому, Веб-сайт, Мобільний додаток та їх функціонал відповідає (відповідатиме) всім очікуванням Користувача;

– сервіс буде надаватися безперервно, надійно і без помилок;

– якість транспортних та/або логістичних послуг, що надаються Користувачам, буде відповідати очікуванням і намірам Користувача.

9.3. "SkyTaxi" не несе відповідальності за будь-яку шкоду життю та здоров’ю, будь-які прямі та/або непрямі збитки, матеріальну та/або нематеріальну шкоду, зобов’язання чи втрати, понесені в результаті використання або невикористання Користувачем інформації, розміщеної на Веб-сайті та Мобільних додатках, а також при використанні Сервісу "SkyTaxi", які можуть бути викликані неповним або несвоєчасним наданням Сервісу за допомогою Веб-сайту, Мобільних додатків та за телефонним номером (066) 765-11-77; відсутністю можливості отримати доступ до Сервісу або використовувати його; ненаданням чи неналежним наданням послуг Користувачам будь-якими третіми особами; будь-якими діями чи бездіяльністю таких третіх осіб; наявністю чи відсутністю будь-яких повноважень, дозволів, ліцензій, погоджень третіх осіб, наявністю чи відсутністю у таких осіб спеціального правового статусу тощо; несанкціонованим розповсюдженням, зміною або знищенням інформації Користувачів внаслідок будь-якого використання Веб-сайту та Мобільних додатків. Користувач погоджуєтеся, що до відшкодування збитків, які виникли в результаті використання Сервісу, "SkyTaxi" не має жодного відношення.

9.4. Всі претензії щодо неналежного виконання зобов'язань за цією Угодою Користувач має право направити в "SkyTaxi" шляхом, передбаченим Додатком "SkyTaxi" та/або на адресу електронної пошти Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..

10. ЗАСТОСОВНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

10.1. Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і "SkyTaxi" агентських відносин, доручень, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, трудових відносин, або яких-небудь інших відносин, прямо не передбачених цією Угодою.

10.3. Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цієї Угоди будуть визнані недійсними або такими, що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень Угоди.

10.4. Бездіяльність з боку "SkyTaxi", в разі порушення Користувачем або третіми особами положень цієї Угоди не позбавляє "SkyTaxi" права застосовувати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмови "SkyTaxi" від своїх прав в разі здійснення в подальшому подібних або схожих порушень.

11. ПРИПИНЕНІ ПОСЛУГИ ТА ПОЛІТИКА ЩОДО ЗАВЕРШЕННЯ ТЕРМІНУ НАДАННЯ ПОСЛУГ

11.1. "SkyTaxi" зберігає за собою право припиняти надання Сервісу у будь-який час із будь-якої причини або за її відсутності без попереднього повідомлення. Незважаючи на те, що "SkyTaxi" докладає всіх зусиль, щоб максимально подовжити термін надання Сервісу, іноді буває так, що може бути припинено надання однієї з частин Сервісу у зв’язку із завершенням її терміну. Якщо незабаром "SkyTaxi" припинить підтримку деяких зі своїх продуктів або послуг, Користувач все одно зможе користуватися ними до дати завершення терміну їх надання.

11.2. Якщо незабаром "SkyTaxi" припинить підтримку певної частини Сервісу або Сервісу в цілому , "SkyTaxi" має право надіслати Користувачам відповідне повідомлення до дати припинення. До цього часу Користувач повинен вжити всіх необхідних заходів, щоб здійснити успішне перенесення своїх даних. Користувач також може повністю відмовитися від користування зазначеною Послугою до дати завершення терміну її надання.

11.3. "SkyTaxi" не несе відповідальності перед Користувачем або третіми сторонами за внесення змін, тимчасове або повне припинення Сервісу або будь-якої його частини, яку "SkyTaxi" пропонує або до якої надає доступ.